Taşımacılık Hizmetleri

Okul / Öğrenci Taşımacılığı


Rüya Grup,

Gerekli olan bütün güvenlik ve kalite standartlarına uygun olarak öğrencilerimize en iyi hizmeti sağlamaktadır.


Servis araçlarımız; Milli Eğitim Bakanlığının "Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği" ile belirlemiş olduğu tüm donanıma sahiptir. Ayrıca tüm araçlarımız Akıllı Araç Takip Sistemi  donatılmıştır. izlenebilmektedir. 

Sürücülerimiz; öğrenci servis standartlarının gerektirdiği eğitim ve belgelere sahip vizyonu yüksek tecrübeli kişiler arasından seçilmektedir. 

Vermiş olduğumuz öğrenci servis hizmetiyle ilgili olarak, hizmet araçlarımız, sürücülerimiz ve rehberlerimiz sürekli ve düzenli olarak denetlenmektedir


Personel Taşıma


Firmamızın ana faaliyet konusu personel taşımacılığı olup, 1995 yılından bu yana elde ettiği bilgi birikimi ve deneyimli uzman kadrosu ile hizmet vermekteyiz.


Sürücülerimiz; öğrenci ve personel  servis standartlarının gerektirdiği eğitim ve belgelere sahip vizyonu yüksek tecrübeli kişiler arasından seçilmektedir.

Vermiş olduğumuz öğrenci  ve personel servis hizmetiyle ilgili olarak, hizmet araçlarımız, sürücülerimiz ve rehberlerimiz sürekli ve düzenli olarak denetlenmektedir.


Filo Kiralama


Her türlü binek araç ihtiyacınıza uzun süreli kiralama yöntemi ile çözüm sunuyoruz. Kiralanan araçların trafik sigortası, kaskosu, vergi ve periyodik bakım giderlerini tamamen Rüya Grup tarafından karşılandığı için,

Size sadece son model araçlarınızın keyfini sürmek kalıyor.


VIP Kiralama


Tamamı lüks araçlardan oluşan VIP araç filomuz ve deneyimli sertifikalı personelimiz ile her türlü kurum ve kuruluşun üst düzey yöneticilerine ve özel misafirlerine ulaşım imkanını en iyi kalitede sunmaktayız.

Copyright Rüya Grup © 2015 Tüm Hakları Saklıdır
Mert